Kontakt

Medarbetare

Kontakt

John Sjöberg

Ekonomi

+46706446050

john@sjobergsstallning.se

Kontakt

Christian Nordin

Projektledarchef/Projektledare

+46735130287

christian@sjobergsstallning.se

Kontakt

Håkan Larsson

Projektledare

+46734115839

hakan@sjobergsstallning.se

Kontakt

Jimmy Holmroos

Projektledare

+46704229036

jimmy@sjobergsstallning.se

Kontakt

Nils Ögren

Arbetsledare

+46763188794

nils@sjobergsstallning.se

Kontakt

Mattias Lindström

Arbetsledare

+46736260304

mattias.l@sjobergsstallning.se

Kontakt

Per-Erik Östlund

Arbetsledare

+46705972917

pererik@sjobergsstallning.se

Kontakt

Jonas Isaksson

Beräkningar, Ritningar IT

+46709357954

jonas@sjobergsstallning.se

Kontakt

Tom Martinsen

KMA ansvarig

+46723735107

tom@sjobergsstallning.se

Kontakt

Malte Ejvall

Fakturering

+46723301066

malte@sjobergsstallning.se

Kontakt

Kalle Lundqvist

Logistikansvarig

+46763191617

kalle@sjobergsstallning.se

Kontakt

Mattias Berglund

Hissansvarig

+46735419625

mattias@sjobergsstallning.se

När ditt företag behöver ställningar, väderskydd eller bygghissar får ni av Sjöbergs Ställning som leverantör:

  • Utbildad och certifierad personal
  • Moderna, flexibla & säkra ställningar
  • Hög materialkapacitet
  • Hjälp med planering innan montering till avslutat projekt
  • Personligt familjeföretag med 25 års erfarenhet
SEO-byrå & Webbyrå: Brandson AB i Stockholm